O nás

Společnost NOVASAVE s.r.o. byla založena v roce 2014 a jejímu založení předcházela víceletá úspěšná spolupráce odborníků zejména z technických a projektantských oblastí. Tito kolegové disponují víceletými zkušenostmi v oblasti elektromontážních, projektantských a revizních prací, s realizací fotovoltaických elektráren, tepelných čerpadel či kotlů na tuhá paliva a ohřevů TUV, dále stavebních a izolačních prací včetně pokrývačských, klempířských a tesařských činností.

Na základě této víceleté vzájemné spolupráce a postupnému rozvoji se snahou o nabídku komplexního řešení a obsluhy zákazníků se tento tým rozhodl sdružit veškeré nabízené činnosti do ucelené nabídky služeb.

Dále naše nabídka obsahuje unikátní termoreflexní materiál CERAMIC MAGIC BALL s širokou oblastí uplatnění, jehož jsme výhradním distributorem nejen pro Česko a Slovensko a v oblasti osvětlení špičkové LED technologie.

V neposlední řadě je třeba uvézt teplovzdušné solární kolektory a decentrální rekuperaci se zpětným získáváním tepla.

Je naší snahou a cílem být pro Vás odborným partnerem, který Vám dokáže vyřídit Vaše přání či požadavky na jednom místě.

Společnost NOVASAVE s.r.o. si Vám tedy dovoluje nabídnout ucelenou nabídku služeb a produktů. Budete se moci spolehnout na naši kvalitu a serióznost.

Vyzkoušejte našich služeb a produktů jako mnoho spokojených zákazníků v minulosti. Věříme, že budete s našimi službami spokojeni.

Za celý tým společnosti NOVASAVE s.r.o.

Jaromír Šlapák, DiS.

jednatel