naše služby

DODÁME TECHNOLOGIE

Spolupracujeme s prověřenými partnery a značkami a veškeré technologie dodáme, včetně příslušenství, až k Vám.

ZAJISTÍME MONTÁŽ A NAVAZUJÍCÍ SLUŽBY

Všechny dodávané technologie nainstalujeme, uvedeme do provozu a poskytujeme záruční i pozáruční servis.

VYŘÍDÍME ADMINISTRATIVU

Projektové dokumentace, žádosti o dotace, licence, připojení k distribuční síti, vše vyřídíme za Vás.

VŽDY HLEDÁME ŘEŠENÍ NA MÍRU

Hledáme vždy nejvhodnější řešení s ohledem na Vaše finanční možnosti a efektivitu navržených opatření.

bubbles

Termoreflexní materiál Ceramic Magic Ball má vynikající izolační vlastnosti prostřednictvím jeho hlavní vlastnosti a to reflexe (odrazivosti tepla či chladu od jeho povrchu). Tato vlastnost se projevuje tak, že např. v teplých měsících snižuje přehřívání místností, prostorů či povrchů, v zimních měsících umožňuje rychlé ohřátí a konstantní teplo v místnosti či prostoru. Reflexní vlastnost je dosahována na úrovni 92%!

Vytvořte si tak kolem sebe zdravější životní prostředí! 

Fotovoltaické (solární) elektrárny (FVE) spadají do kategorie obnovitelných zdrojů energie. Využívají nevyčerpatelný zdroj energie – sluneční záření a při výrobě neprodukují žádné emise. Díky těmto vlastnostem se v současné době boje proti změně klimatu těší velké oblibě.

S vlastní vyrobenou elektřinou ušetříte výdaje za energie ve výši až 60 %. Tato výroba je navíc ekologicky šetrná, proto je podporována dotačním programem Nová zelená úsporám, díky kterému lze ušetřit až 50 % nákladů na realizaci elektrárny.

Tepelná čerpadla se staly oblíbeným zdrojem tepla nejen u energeticky úsporných staveb, neboť je s nimi možné nahradit stávající topnou soustavu v objektu. Instalací tepelného čerpadla se výrazně sníží spotřeba elektrické energie na vytápění objektu.

V současné době je opět možné získat při realizaci tepelného čerpadla část investice ve formě dotací zpět v rámci programu Nová zelená úsporám či kotlíkových dotací, s jejímž zpracováním Vás rádi doprovodíme a pomůžeme.

Každý dům je jedinečný stejně jako potřeby jeho obyvatel. Vhodná technologie a hlavně její optimální nastavení je klíčem k funkčnímu systému, spokojenosti klientů. V našem portfoliu jsou kotle na tuhá paliva, plynové kotle, tepelná čerpadla i solární fototermické systémy

Máte doma starý, neekologický a finančně neúsporný kotel? Pojďme ho společně s významným finančním příspěvkem z evropských peněz určených pro výměnu kotlů vyměnit. Vedle nového kotle získáte také možnost financování nákladů na novou otopnou soustavu či její rekonstrukci včetně regulace a měření a úpravy spalinových cest.

Systém na ohřev TUV pracuje na principu přenosu tepelné energie získané ze slunce. Termické komory kolektoru absorbují sluneční záření a mění ho na teplo, které je následně přenášeno pomocí teplonosného kapalného média do zásobníku vody.

V současné době je opět možné získat při realizaci ohřevu TUV část investice ve formě dotací zpět v rámci programu Nová zelená úsporám, s jejímž zpracováním Vás rádi doprovodíme a pomůžeme.

Malé větrací systémy na decentrální úrovni se právě vzhledem k jejich velikosti a nízkým provozním nákladům jsou velmi oblíbené – spolu s  dlouhodobě nízkonákladově udržitelným systémem, jednoduchou údržbou bez použití nářadí (zákazník si servis dokáže snadno a sám zajistit) a vše při jejich velmi tichém chodu.

Rekuperace je ve zjednodušeném významu zpětné získávání tepla.

voda

Asi budete překvapení, kolik vody každý z nás denně spotřebujeme – pohybuje se to mezi 130-160 litry vody a mnohdy si toho ani nevšimneme – každé spláchnutí toalety, sprcha, vana, mytí rukou, puštěná voda při čištění zubů, ruční omytí nádobí, ovoce, zeleniny,  atd.

Nechte nám jednoduchou a rychlou metodou u Vás změřit spotřebu vody a ukázat hned na místě rozdíly.

Zajistíme a dodáme Vám plastová okna z profilů renomované firmy VEKA (Německo), vyráběné z nejkvalitnějších materiálů a dle nejmodernějších technologií, výhradně třídy A (tzn. stěna profilu 3–3,2mm) a energetické třídy až A++. 

Plastová okna i dveře profilu VEKA jsou velmi komfortní a můžete je vidět téměř v každém architektonickém řešení. Bílá, barevná, klasická, šikmá i oblouková. V mnoha dekorech, které vyhoví každému stavebnímu stylu.

zarovka 800x600

Jsme autorizovaný partner pro prodej a instalaci světelných zdrojů Q Lighting taiwanských výrobců LED technologií spadajících pod BenQ Group, která používá nejnovější technologie a patenty plynoucí z desítek let vlastního výzkumu.

Q Lighting uvádí na trh pouze produkty s nejvyššími technickými parametry, o kterých ví, že splňují maximalistické požadavky na kvalitu. Veškeré světelné zdroje splňují vždy aktuální náročné kvalitativní normy.