okna, dveře

Zajistíme a dodáme Vám plastová okna z profilů renomované firmy VEKA (Německo), vyráběné z nejkvalitnějších materiálů a dle nejmodernějších technologií, výhradně třídy A (tzn. stěna profilu 3–3,2mm) a energetické třídy až A++. Okna jsou s uzavřenou minimální výztuhou 2mm. V této souvislosti je třeba dále uvézt širokou nabídku systémů dle Vašich požadavků a náročnosti. Okna jsou osazeny kvalitním německým kováním ROTO NT. 

Třída A znamená, že zátěžový moment příčného řezu v závislosti na síle stěny je 100%. Okna se vyrábějí na moderních výrobních linkách řízené počítači renomované firmy URBAN. Okenní profily třídy A se odlišují svojí šířkou venkovních stěn, která musí být minimálně 3mm a zároveň obsahují komory o šířce větší než 5 mm. Při jejich výrobě je použito minimálně o 10% PVC více, než u výroby profilů třídy B. Naším dodavatelem oken je společnost VEKA.

Plastová okna i dveře profilu VEKA jsou velmi komfortní a můžete je vidět téměř v každém architektonickém řešení. Bílá, barevná, klasická, šikmá i oblouková. V mnoha dekorech, které vyhoví každému stavebnímu stylu. Tvarově příjemný a rozmanitý design je z vnějšku jejich nejvíce nápaditým rysem. Pokud provedeme řez profilem plastového okna, uvidíte, že jsou zde i jiné přednosti, než jen design. Profily plastových oken VEKA jsou uvnitř vyztuženy 2mm uzavřenými pozinkovanými celovýztuhami. Profily plastových oken systému VEKA nejsou vyrobeny z recyklátů. Ale i pro zákazníky, kteří hledí nejvíce na cenu jsme ochotni nabídnout okenní profil KBE. Tento profil je z recyklátu a odpovídá tomu cenová hladina.

K zasklení se používají vysoce kvalitní skla firmy GLASTON. Nízkoemisní dvojskla vyplněné argonem se vyznačují vylepšenou tepelnou izolací U=1,0 W/m2K bez dodatečného příplatku. Čím nižší koeficient, tím lepší izolace. Zvuková izolace skel je 32dB – 35dB. Novinkou je „teplý“ rámeček swisspacer popřípadě superspacer, který perfektně doplní termoinstalační vlastnosti okna.

Na výrobu oken a dveří z hliníku se používá profil jednoho z předních výrobců okenních a dveřních systémů firmy ISOTRA. Okna v systému Softline, vyrobené z borovicového dřeva nebo dřeva maranti, se vyznačují moderním a estetickým provedením. To má vliv především na pěkný tvar zaobleného profilu, díky kterému nabývá aerodynamického tvaru s hladkým a lesklým povrchem.

Dodáváme také hliníková okna a dveře ALIPLAST apod.

Okna dodáváme v základním provedení s hliníkovou klikou v barvě okna a s černým ekologickým těsněním případně šedým. Všechny tyto komponenty spolu vytváří nejmodernější techniku s největším komfortem využití.