ÚSPORA VODY

Asi budete překvapení, kolik vody každý z nás denně spotřebujeme – pohybuje se to mezi 130-160 litry vody a mnohdy si toho ani nevšimneme – každé spláchnutí toalety, sprcha, vana, mytí rukou, puštěná voda při čištění zubů, ruční omytí nádobí, ovoce, zeleniny, atd.

Mnohdy s tím nejde nic udělat, přesto je možné začít s vodou šetřit a dokonce i zvýšit komfort při sprchování či použití vodovodních baterií.Představte si, že dle našich zkušeností teče v domácnostech (koupelna, kuchyň) až 18 litrů vody za minutu – kolik je to vody a energie, kterou vyplýtváme?

změříme spotřebu vody

Nechte nám jednoduchou a rychlou metodou u Vás změřit spotřebu vody a ukázat hned na místě rozdíly:

  • patentované sprchové hlavice, jak efektivně fungují, neboť mají průtok vody v rozmezí 5-8 litrů vody za 1 minutu při zvýšeném komfortu sprchování – rychleji a účinněji se osprchujete a tím dále ušetříte i energii za možný ohřev vody;
  • úsporné perlátory na vodovodní baterie které sníží průtok vody u všech kohoutků na pouhých 3,5 litru nebo 5 litrů vody za 1 minutu.

Spočtěte si, jaký je rozdíl už jen za 1 minutu používání sprchy či vodovodní baterie denně! Návratnost tak do pořízení těchto komponentů jsou v řádu několika měsíců!

Pokud Vás netrápí vysoký tlak vodyale naopak velmi nízký, kdy souběžné použití více sprch by znamenalo nemožnost osprchování, tak i pro Vás máme řešení u sprchových hlavic, které při dodržení výše uvedených maximálních průtoků za 1 minutu navíc přidají komfort souběžného používání více než jedné sprchy.